When we first saw this coupon, we unequivocally wasn’t that excited. But, when you consider buying 3 packs of Jell-O, the deal gets pretty good…
Jell-O Pudding or Gelatin – $0.50 – $0.75 (at most stores)
Use the $1.25/3 Jell-O coupon
= as low as $0.25 for all 3!!
Thanks, Hip2Save
No comments:
Post a Comment